O MNIE

Nie urodziłam się z aparatem w ręku, a pasją do fotografowania zaraziłam się na studiach. Na początku wykonywałam głównie portrety i krajobrazy. Moja historia z fotografią ślubną zaczęła się gdy zrobiłam pierwszy reportaż ślubny. Od tamtej pory fotografia stała się moim sposobem na życie.

Mój styl fotografowania określam jako reportażowy, dlatego najbardziej lubię zdjęcia naturalne, nie ustawiane, spontaniczne, w naturalnym świetle. Zależy mi aby reportaż z Waszego dnia ślubu był pewnego rodzaju opowiadaniem. Staram się uchwycić w kadrze szczere emocje w tym szczególnym dniu, śmiech i łzy, zabawy, emocji i wzruszające chwile. Nie oczekuję od par długich godzin pozowania, bez znaczenia czy jest to mini plener w dniu ślubu, czy umawiamy się na sesję innego dnia. Wolę wybrać się na wspólny spacer, podczas którego będę miała możliwość uchwycenia w kadrze waszych naturalnych gestów oraz tym kim naprawdę jesteście.tatry-46-of-98

o-mnie

FAQs

Ile dostajemy finalnie zdjęć?
Zazwyczaj około a 300-550 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiej obróbce. Zdjęcia dostarczane są online oraz na nośniku pendrive.

Czy istnieje prosty sposób aby goście oraz pozostałe osoby mogły zobaczyć zdjęcia?
Zdjęcia przesyłane są online za pomocą specjalnego programu. dzięki któremu można w łatwy sposób przesłać zdjęcia znajomym oraz rodzinie.

Jakim aparatem robisz zdjęcia?
Używam Canona 6d oraz jasnych obiektywów sigmy. Posiadam zawsze ze sobą drugi aparat Fufifilm jako zapasowy.

 Czy zdjęcia nadają się do druku?
Pewnie, wszystkie przesłane zdjęcia są bez znaku wodnego oraz nadają się do wydruku.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?
Maksymalny czas to 5 tygodni., ale zazwyczaj udaje mi się przesłać zdjęcia dużo wcześniej. ∂zień po ślubie przesyłam kilka pierwszych zdjęć abyście mogli podzielić się tym wspaniałym dniu na portalach społecznościowych.

Czy posiadacie zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych?
Posiadam wydaną przez Kurię legitymacje umożliwiające fotografowanie w obiektach sakralnych.

Kiedy termin jest zarezerwowany dla nas?
Termin zarezerwowany jest w momencie podpisania umowy i wpłaty zaliczki.