CENNIK FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Mieszkam w Warszawie ale żadna odległość nie stanowi dla mnie problemu – odwiedzę Was z ogromną przyjemnością w każdy rejon Polski i reszty świata. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dopasowując zakres usług i cenę do potrzeb moich klientów.

MOJA OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ:

– reportaż całodniowy: od 3500zł
– sesja plenerowa: 1300zł
– sesja narzeczeńska, partnerska, zapoznawcza: 900zł

Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą i chcielibyście dowiedzieć się o niej więcej bardzo proszę o kontakt.

ODBITKI FOTOGRAFICZNE W DREWNIANYM PUDEŁKU

Oferta wydruku zdjęć na wysokiej jakości i zamknięcie ich w autorsko zaprojektowanym pudełku photolove.me. Pudełko mieści 100 odbitek w formacie 10×15 cm, lub 15x23cm. Zdjęcia drukowane są na papierze jedwabistym Papier Kodak Premier, którego struktura  przypomina płótno. Na bardzo podobnym papierze wykonywane były odbitki w profesjonalnym atelier w dawnych latach. Wielu z Waz zapewne ma w swojej kolekcji stare fotografie o takiej właśnie powierzchni. Odbitka na takim papierze jest odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne i ma bardzo ciekawy, nietypowy wygląd.

almbum-5-of-7

 

FOTALBUM

Oferuję nie tylko wykonanie oryginalnych kadrów z przygotowań, ceremonii i wesela, ale też wydruk zdjęć na wysokiej jakości  i zamknięcie ich w autorsko zaprojektowanym fotoalbumie.  Zdjęcia na każdej ze stron są układane za pomocą specjalnego programu komputerowego – dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania zdjęć w rożnych formatach. Strony drukowane są metodą cyfrową na papierze fotograficznym. Fotoalbum ma twardą płócienną lub skórzaną okładkę z wygrawerowanymi imionami oraz datą waszego ślubu. Istnieje możliwość wyboru okładki spośród kilkudziesięciu wzorów.

almbum-1-of-7 almbum-2-of-7 almbum-3-of-7almbum-4-of-7

PENDRIVE

Zdjęcia przekazywane są na pendrive oraz po przez galerię online, dzięki czemu możecie łatwo przesłać zdjęcia swojej rodzinie lub przyjaciołom.

almbum-6-of-7 almbum-7-of-7